آیین معارفه سرپرست جدید شرکت آرین پارسه کیش برگزار شد
طی حکمی از سوی دکتر سعید طیبی میگونی مدیر عامل و نایب‌رییس هیأت‌مدیره شرکت مادر تخصص پرشین گلف دکتر جعفری به عنوان سرپرست شرکت آرین پارسه کیش منصوب گردید.
شرکت آرین پارسه کیش متعلق به شرکت مادرتخصص پرشین گلف با در اختیار داشتن مجموعه های هتلی شایگان کیش و شرفخانه افق ارومیه و همجنین مجمتمع تجاری و مسکونی در شهر گرگان در حوزه های اقامتی ، پذیرائی و تفریحی در حال فعالیت می باشد.
در متن این حکم آمده است: ((به موجب این حکم جنابعالی به عنوان "سرپرست شرکت آرین پارسه منصوب می شوید. امید است با اتکال به درگاه خداوند متعادل در جهت تحقق اهداف تعیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه آن شرکت، قانون تجارت و با رعایت صرفه و صلاح شرکت مذکور انجام وظیفه فرمایید.))
دکتر جعفری با مدرک تحصیلی دکترا بعنوان رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران مشغول به فعالیت می باشند و پیشتر مدیریت موفق هلدینگ های با سایقه کشور را در کارنامه فعالیت های خود دارند.
هتل شایگان کیش در زمینی به وسعت 15000 متر مربع در بهترین بخش نوار سیاحتی جزیره مرجانی کیش در سال 82 افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
این هتل در 4 طبقه با 3 آسانسور مخصوص میهمانان و دارای 134 اتاق مجلل و سویت های رویال مجهز به جکوزی با نمای رو به دریا و رو به جزیره می باشد
هتل شایگان یکی از بهترین هتل‌های پنج‌ستاره جزیره کیش است. در بهترین نقطه از نوار سیاحتی جزیره قرار گرفته و دسترسی...
عضویت در خبرنامه
آدرس
ابتدای بلوار رودکی، هتل شایگان
فکس
076  4446  7433
رزرواسیون
©2023 Shaygan Hotel, All Right Reserved