سیاسی و فرهنگی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، رحیم سرهنگی در نشست هم اندیشی با نمایندگان حوزه‌های مختلف گردشگری؛ از تدوین برنامه‌های راهبردی در راستای رونق بخشی به کسب و کار‌ها در این منطقه خبر داد.

وی برگزاری رویداد‌ها و جشنواره‌های جذاب، برپایی نمایشگاه‌های تخصصی و برجسته سازی جاذبه‌های کیش برای بازار‌های هدف داخلی و خارجی را از مولفه‌های اصلی رونق بخشی به حوزه گردشگری کیش برشمرد و بر اجرایی شدن محور‌های توسعه صنعت گردشگری کیش تاکید کرد.

رحیم سرهنگی، با اشاره به مشکلات ناشی از کاهش پروازها، گفت: در مذاکره با وزارت راه و شهرسازی، مدیرعامل سازمان هواپیمایی کشوری و تمام طرف‌های موثر در بهبود پروازها؛ عوامل مختلف و تاثیر گذار را پیگیری می‌کنیم.

وی، افزود: دو رویکرد دراز مدت و کوتاه مدت برای افزایش پرواز‌ها در دستور کار قرار گرفته است و حضور شرکت‌های هواپیمایی در کیش و اعطای مشوق به آن‌ها از برنامه‌های راهبردی سازمان منطقه آزاد کیش است.

رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: با فعال‌تر شدن و مشارکت بیشتر بخش‌های خدماتی و آژانس‌ها امیدواریم سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت‌های هواپیمایی نیز رویکرد متعادل و مثبتی به حمل و نقل حوزه گردشگری کیش داشته باشند.

سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این نشست با اشاره بر جایگاه کیش به عنوان اکوسیستم کامل گردشگری، گفت: منطقه آزاد کیش دارای ساختار کامل زنجیره صنعت گردشگری است و تمام بخش‌های فعال و اصناف مرتبط با این سند باید استاندارد‌های کیفی خدمات را به بالاترین سطح ممکن ارتقا دهند.

مهدی ادیبان با تاکید بر جلب رضایتمندی مسافران کشور با ارائه خدمات شایسته گردشگری، افزود: اصناف کیش با تدوین برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدت در راستای رونق بخشی صنعت گردشگری می‌توانند گام‌های موثری در این زمینه بردارند و سازمان منطقه آزاد کیش نیز نقش تعاملی و حمایتی خود را انجام می‌دهد.

هتل شایگان کیش در زمینی به وسعت 15000 متر مربع در بهترین بخش نوار سیاحتی جزیره مرجانی کیش در سال 82 افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
این هتل در 4 طبقه با 3 آسانسور مخصوص میهمانان و دارای 134 اتاق مجلل و سویت های رویال مجهز به جکوزی با نمای رو به دریا و رو به جزیره می باشد
هتل شایگان یکی از بهترین هتل‌های پنج‌ستاره جزیره کیش است. در بهترین نقطه از نوار سیاحتی جزیره قرار گرفته و دسترسی...
عضویت در خبرنامه
آدرس
ابتدای بلوار رودکی، هتل شایگان
فکس
076  4446  7433
رزرواسیون
©2023 Shaygan Hotel, All Right Reserved