کیش زیبای ما
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، مجتبی حمزه نژاد گفت: در نواحی شمالی تنگه هرمز و برخی نقاط ساحلی و مرکزی استان، هوای ابری با احتمال رگبار پراکنده باران و رعد و برق و در طول روز غبارمحلی پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: تا ظهر در غرب دریای عمان و نیمه شرقی تنگه هرمز وزش باد جنوب شرقی سبب متلاطم شدن این مناطق دریایی خواهد شد و از ظهر از شدت سرعت باد کاسته خواهد شد و از فردا نیز تا پایان هفته، شرایط دریا برای تردد‌های دریایی مساعد پیش بینی می‌شود.

حمزه نژاد خاطرنشان کرد: بعدازظهر و اوایل شب نیز در ارتفاعات استان بویژه ارتفاعات شرقی و شمالی رشد ابر‌های همرفتی همراه با رگبارباران و رعد وبرق و تندباد لحظه‌ای پیش بینی می‌شود و سبب سیلابی شدن موقت رودخانه‌های فصلی خواهد شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: توصیه می‌شود بعدازظهر و شب از تردد در حاشیه و بستر رودخانه‌های فصلی و رفتن به مناطق مرتفع خودداری شود.

حمزه نژاد گفت: این شرایط جوی به تناوب تا سه شنبه ۱۰ مرداد، تداوم خواهد داشت و از لحاظ دمایی بتدریج تا پایان هفته، افزایش نسبی دما ۲ تا ۴ درجه سلسیوس در بیشتر نقاط استان پیش بینی می‌شود.
هتل شایگان کیش در زمینی به وسعت 15000 متر مربع در بهترین بخش نوار سیاحتی جزیره مرجانی کیش در سال 82 افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
این هتل در 4 طبقه با 3 آسانسور مخصوص میهمانان و دارای 134 اتاق مجلل و سویت های رویال مجهز به جکوزی با نمای رو به دریا و رو به جزیره می باشد
هتل شایگان یکی از بهترین هتل‌های پنج‌ستاره جزیره کیش است. در بهترین نقطه از نوار سیاحتی جزیره قرار گرفته و دسترسی...
عضویت در خبرنامه
آدرس
ابتدای بلوار رودکی، هتل شایگان
فکس
076  4446  7433
رزرواسیون
©2023 Shaygan Hotel, All Right Reserved